O Obiekcie

Hotel Trzy Sosny w Szklarskiej Porębie powstał w 2015 roku. Znajduje się w doskonałej lokalizacji miasta Szklarska Poręba. Od centrum miasta  do hotelu Trzy Sosny dzieli nas zaledwie 5 minutowy spacer. Położenie obiektu zadowoli najbardziej wymagającycg Gości : bliskość ścieżek rowerowych, pieszych, szlaków górskich o różnym stopniu trudności to nieliczne atrakcje , które czekają na osoby aktywne fizycznie.

Gościom hotelu przygotowaliśmy 25 komfortowych pokoi dwuosobowych z możliwością dostawki, pokój studio oraz apartament.

Szklarska Poręba  to  bardzo malowniczy rejon, cichy i spokojny, który spodoba się osobom szukającym wytchnienia. Ze względu na bliskość gór, piękną przyrodę oraz zapierające dech w piersiach wodospady i skały, miejsce to idealnie nadaje się na wypoczynek i nocleg . W odległości 700m od  hotelu mieści się również centrum narciarstwa zjazdowego SKI ARENA ,  która   oferuje 12 km tras z systemem dośnieżania pokrywającym 100% obszaru przeznaczonego do  uprawiania narciarstwa zjazdowego.

Na terenie hotelu Trzy Sosny  znajduje się wiele udogodnień dla naszych Gości, również tych najmłodszych. Dzieci doskonale będą bawić się w kolorowym pokoju zabaw, oraz placu zabaw znajdującego się w bliskim sąsiedztwie hotelu.  Natomiast dorośli spędzą miłe chwile przy wspólnej grze w bilard lub w ping-ponga . Zapraszamy również do skorzystania z grilla znajdującego się na zewnątrz obiektu . Grillowanie to świetny sposób na odpoczynek po długim dniu zwiedzania.

 

 

Na terenie obiektu dostępne jest szybkie łącze Wi-Fi oraz parking monitorowany  niestrzeżony.

dla najmłodszych... 

Z myślą o najmłodszych Gościach powstał kolorowy pokój zabaw, idealne miejsce dla dzieci i powód do chwili odpoczynku dla rodziców.  Dzieci znajdą tam zabawki, książki oraz XBOX360 z grami. Tuż przy naszym obiekcie do dyspozycji jest  plac zabaw oraz orlik.

 

 

relaks i wygoda...

A po pieszych wycieczkach po szlakach turystycznych zapraszamy na relaks i odpoczynek.  Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa mobilne spa.

Odpoczniecie Państwo również korzystając nieodpłatnie z bilarda, gier planszowych  lub grając na zewnątrz w ping-pong.

Wypożyczycie też w hotelu nieodpłatnie kijki do nordic walking, aby wygodniej móc wspinać się po górach.

Dla wygody Gości zainstalowaliśmy windę. Dajemy też możliwość skorzystania z oferty śniadaniowej oraz relaks i odpoczynek w naszym barze.

 

PANORAMA 3dZABACZ WIDOK Z GÓRY

przewodnik po okolicy