Wyczyść
Wybierz date przyjazdu
preloader

REZERWACJA ON-LINE

  Przyjazd
  Wyjazd

Imprezy - szkolenia - Szklarska Poręba

Imprezy i szkolenia w Szklarskiej Porębie

Imprezy i szkolenia w szklarskiej porębie Zajmujemy się organizacją imprez, szkoleń i zjazdów firmowych.Doskonałe położenie i komfortowe warunki pracy sprawiają, że nasz obiekt jest idealnym miejscem !
Sala szkoleniowa ma świetny klimat i akustykę, co zdecydowanie uprzyjemnia czas. Dodatkowo uczestnicy szkoleń i imprez mogą korzystać z wszelkich atrakcji obiektu jak i okolicy.
Sala konferencyjna wyposażona jest w :
profesjonalne nagłośnienie,
ekran
Dla grup zorganizowanych, szkoleń oraz imprez integracyjnych ceny ustalane są indywidualnie.
Dla Państwa wygody  rozbudowaliśmy salę
W tym celu prosimy o kontakt:

kontakt@trzysosny.eu
+48 511 460 764

Zapraszamy do nas, zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną i gastronomiczną.

Imprezy Szklarska Poręba – oferta Hotelu Trzy Sosny dla firm

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju wydarzeń biznesowych – zjazdów, konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych. Tym, co nas wyróżnia, jest bez wątpienia dogodne położenie hotelu w kameralnej części Szklarskiej Poręby. Z jednej strony mogą Państwo liczyć na ciszę i spokój, które są niezbędne do skupienia podczas różnego rodzaju eventów biznesowych, z drugiej natomiast na bliskość centrum miasta z jego wszelkimi ułatwieniami, jak i również najważniejszych atrakcji Karkonoszy. To wszystko umożliwi zaplanowanie niezapomnianych aktywności, odpoczynek oraz efektywną pracę w przyjemnej atmosferze. Jeśli więc poszukują Państwo miejsca na firmowe imprezy w Szklarskiej Porębie, nasz personel zadba o Państwa komfort oraz służy pomocą w zorganizowaniu wydarzenia na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej

Jakie udogodnienia oferujemy dla firm?

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim przestronną salę szkoleniową, wyposażoną w profesjonalne nagłośnienie oraz ekran. Zapewniamy komfortowy układ stołów oraz miejsc do siedzenia, jak i również nowoczesne, estetycznie urządzone wnętrza. Jasne, dobrze oświetlone pomieszczenia stworzą doskonałe warunki do intensywnej pracy, rozmów biznesowych czy po prostu wymiany doświadczeń i swobodnych spotkań w gronie współpracowników. Dzięki dogodnej lokalizacji naszej sali szkoleniowej oficjalną część wydarzeń można połączyć z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu. W pobliżu naszego hotelu znajdują się stoki narciarskie oraz trasy biegowe, idealne na relaks zimową porą, a także wyjątkowe szlaki na wędrówki piesze i zróżnicowane trasy rowerowe. Dla gości naszego hotelu oferujemy także możliwość skorzystania z mobilnego centrum SPA, a w okolicy funkcjonują słynne Termy Cieplickie, gdzie można doskonale zregenerować się po ciężkim dniu.

Szkolenia w Szklarskiej Porębie z noclegiem na miejscu

Ważnym atutem naszego ośrodka okazuje się możliwość skorzystania z korzystnej oferty noclegów. Uczestnicy szkolenia czy firmowej imprezy nie muszą więc przemieszczać się z jednego punktu miasta na drugi, ale mogą liczyć na komfortowy pokój w miejscu, w którym odbywa się wydarzenie. Hotel Trzy Sosny przygotował specjalną propozycję dla firm, na którą składają się atrakcyjne warunki, dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb. Na gości czekają wygodnie urządzone apartamenty, pokoje oraz studia z łazienkami i balkonami. Zapewniamy również bufet śniadaniowy, dostępny dla wszystkich uczestników nocujących w obiekcie, jak i również dużą liczbę miejsc parkingowych tuż przy hotelu.

Organizacja szkolenia w naszym hotelu oznacza przede wszystkim możliwość skorzystania z kameralnych wnętrz w pięknie położonej i dobrze skomunikowanej części Karkonoszy oraz profesjonalną opiekę naszego doświadczonego personelu. Przez cały czas trwania wydarzenia służymy pomocą i chętnie odpowiemy na pytania związane z pobytem w tym pięknym regionie. Jeśli więc planują Państwo organizację szkolenia Szklarska Poręba zaprasza do naszego Hotelu Trzy Sosny, w którym każde wydarzenie odbywa się w wyjątkowej atmosferze.

© 2021 Trzy Sosny - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl