O Nas Hotel Trzy Sosny Szklarska Poręba

Hotel Trzy Sosny znajduje się w doskonałej lokalizacji w dolinie rzeki Złoty Potok. To bardzo malowniczy rejon, cichy i spokojny, który spodoba się osobom szukającym wytchnienia. Ze względu na bliskość gór, piękną przyrodę oraz zapierające dech w piersiach wodospady i skały, miejsce to idealnie nadaje się na wypoczynek. Niedaleko hotelu mieści się również centrum narciarstwa zjazdowego, w którym dostępne są różne trasy narciarskie o odmiennych stopniach trudności. 

Na terenie hotelu znajduje się wiele udogodnień dla naszych Gości, również tych najmłodszych. Dzieci doskonale będą bawić się w kolorowym pokoju zabaw, natomiast dorośli spędzą miłe chwile przy wspólnej grze w ping-ponga. Zapraszamy również do skorzystania z grilla oraz odwiedzenia baru  znajdującego się w naszym hotelu. Grillowanie to świetny sposób na odpoczynek po długim dniu zwiedzania.

 

Dla Gości mamy stół do ping-ponga, grill a także piłki, badminton , kijki do nordic walking, konsolę XBOX 360 oraz bilard.

Na terenie obiektu dostępne jest szybkie łącze Wi-Fi oraz parking monitorowany  niestrzeżony.

dla najmłodszych... 

Z myślą o najmłodszych gościach powstał kolorowy pokój zabaw, idealne miejsce dla dzieci i powód do chwili odpoczynku dla rodziców. Tuż przy naszym obiekcie plac zabaw, orlik oraz wnajwyższy park wspinaczkowy w Polsce.

 

relaks i wygoda...

Dla wygody gości zainstalowaliśmy windę. Dajemy też możliwość skorzystania z oferty śniadaniowej oraz relaks i odpoczynek w naszym barze. Myśląc o Państwa potrzebach proponujemy catering uwzględniający oczekiwania klientów indywidualnych jak i biznesowych. 

 

PANORAMA 3dZABACZ WIDOK Z GÓRY

przewodnik po okolicy