Partnerzy Hotelu Trzy Sosny Szklarska Poręba

Szklarska Poręba znana jest jako centrum sportów zimowych (i nie tylko) w Sudetach.

Malowniczo położona miejscowość w Karkonoszach słynie z ciekawych miejsc, zadziwiających kształtami skał, wodospadów, atrakcyjnych szlaków turystycznych i mnóstwa innych atrakcji. 
Dla prawdziwych turystów wyzwaniem będzie chodzenie po górach. Nieopodal naszego obiektu przebiega szlak na Szrenicę (1362 m n.p.m.), dalej na Łabski Szczyt, Śnieżne Kotły, a potem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.), najwyższy szczyt Karkonoszy. Punktem koniecznym wszystkich wycieczek są Wodospad Szklarki i Wodospad Kamieńczyka oraz Krucze Skały. Niezliczone miejsca do wspinaczki skałkowej i parki linowe ucieszą wielu amatorów tego sportu. 

Warto udać się na Złoty Widok i zobaczyć najpiękniejszą panoramę Karkonoszy. Ciekawa i znana konstrukcja skalna Chybotek czy Krzywe Baszty również stanowią nie lada atrakcję turystyczną. Zapewne każdy kierowca słyszał o Zakręcie Śmierci, który trzeba koniecznie zaliczyć.
Nie sposób pominąć Rodzinnego Parku Rozrywki czy Dinoparku. Huta Szkła z pokazem wytopu szkła będzie również ciekawym punktem wypraw. Trasy narciarskie dla biegaczy w Jakuszycach, sztucznie naśnieżane nartostrady w Szklarskiej Porębie to znane wszystkim centra sportów zimowych. Latem zaś warto pojeździć na sankach na Alpine Coaster czy odwiedzić jedno z muzeów: Muzeum Mineralogiczne, Muzeum Energetyki, Muzeum Gerharta Hauptmanna czy Chatę Walońską.

Dzięki współpracy z naszymi Partnerami, możemy naszym Gościom  zaproponować  szeroką ofertę atrakcji.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo w recepcji naszego hotelu.

 

                                                           

                                              

                                                                                                 

Pobliski Harrachov również wart jest zobaczenia. Słynne skocznie narciarskie to tylko jeden z koniecznych punktów wycieczki. Jest tu mnóstwo atrakcji – wodospady, parki linowe, groty solne oraz liczne trasy narciarskie.

W Karpaczu warto zaliczyć wyciąg kanapowy, letni tor saneczkowy "Kolorowa", zabytkowy kościół Wang, skocznię narciarską "Orlinek" z rekordem Adama Małysza, Park Bajek i Muzeum Zabawek, Karkonoskie Tajemnice w podziemiach miasta oraz piękną zaporę na rzece Łomnicy.
Jelenia Góra zaprosi gości na Plac Ratuszowy i deptak, na Wzgórze Krzywoustego z wieżą widokową, do uzdrowiska w Cieplicach czy do malowniczo położonego nad Bobrem schroniska Perła Zachodu.
Obiekt hotelowy „Trzy Sosny” to idealne miejsce na wypoczynek!

PANORAMA 3dZABACZ WIDOK Z GÓRY

przewodnik po okolicy