Trzy Sosny Apartament 12

Wygodny nowy apartament na parterze z tarasem z  widokiem na ogród i Złoty Potok. Apartament dla 4 osób. W pokoju znajdują się 2 łóżka pojedyncze połączone oraz kanapa 2 osobowa o wym. 125×200.  Aneks kuchenny w pełni wyposażony z 2 palnikową kuchenką indukcyjną ,ekspres ,  mikrofalówkę, lodówką oraz wygodny prysznic z deszczownicą.

Trzy Sosny Apartament 11

Klimatyczny apartament na parterze z tarasem z widokiem na ogród i Złoty Potok. Apartament pomieści 3 os. Na wyposażeniu pokoju znajdują się  2 łóżka 1 os połączone oraz 1 os sofa.

W pokoju znajduje się kącik kuchenny wyposażony w pełni wyposażony , kuchenka 2 palnikowa indukcyjna  , mikrofalówka, lodówka łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą

Trzy Sosny Apartament 10

Klimatyczny apartament na parterze z tarasem z  widokiem na ogród i Złoty Potok. Apartament pomieści 3 osoby. Na wyposażeniu pokoju są  2 łóżka 1 osobowe połączone oraz 1 osobowa sofa.

W pokoju znajduje się kącik kuchenny  w pełni wyposażony  z 2 palnikową kuchenką indukcyjną. Do dyspozycji  łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą.