Trzy Sosny Apartament LOFT 8

Apartament 8 to komfort dla maksymalnie 6 osób. Dwie oddzielne sypialnie z różnymi konfiguracjami łóżek, a także salon połączony z kuchnią . Lokalizacja budynku zapewnia wygodę ,do centrum miasta jak i do najbliższego stoku dzieli nas odległość zaledwie 300M.

Do apartamentu przypisane jest jedno miejsce parkingowe

 

Trzy Sosny Apartament 44

Klimatyczny apartament na 3 piętrze w budynku z windą , Przyjemne mieszkanko z widokiem na Szrenicę , przeznaczone dla max. 3 osób,  W pokoju znajdują się 2 łóżka pojedyncze połączone oraz sofa dla 1 osoby, kącik kuchenny  w pełni wyposażony z 2 palnikową kuchenką indukcyjną , lodówkę , mikrofalówkę jest także łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą.

Trzy Sosny Apartament 32

Klimatyczny apartament na 2  piętrze  z balkonem  z widokiem na ogród.  Na wyposażeniu pokoju jest łóżko małżeńskie 160×200  oraz 2 osobowa kanapa rozkładana o wym. 120×200 W pokoju znajduje się kącik kuchenny  w pełni wyposażony , lodówka , mikrofalówka ,kuchenka 2 palnikowa indukcyjna ,łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą.

W budynku jest winda.

Trzy Sosny Apartament 22

Klimatyczny apartament na piętrze  z balkonem  z widokiem na ogród.  Na wyposażeniu pokoju znajdują się  łóżko małżeńskie 160×200 oraz 2 osobowa kanapa rozkładana o wym. 120×200 . Wewnątrz pokoju znajduje się kącik kuchenny  w pełni wyposażony , lodówka , mikrofalówka ,kuchenka 2 palnikowa indukcyjna ,łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą

Trzy Sosny Apartament 12

Wygodny nowy apartament na parterze z tarasem z  widokiem na ogród i Złoty Potok. Apartament dla 4 osób. W pokoju znajdują się 2 łóżka pojedyncze połączone oraz kanapa 2 osobowa o wym. 125×200.  Aneks kuchenny w pełni wyposażony z 2 palnikową kuchenką indukcyjną ,ekspres ,  mikrofalówkę, lodówką oraz wygodny prysznic z deszczownicą.

Trzy Sosny Apartament 11

Klimatyczny apartament na parterze z tarasem z widokiem na ogród i Złoty Potok. Apartament pomieści 3 os. Na wyposażeniu pokoju znajdują się  2 łóżka 1 os połączone oraz 1 os sofa.

W pokoju znajduje się kącik kuchenny wyposażony w pełni wyposażony , kuchenka 2 palnikowa indukcyjna  , mikrofalówka, lodówka łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą

Trzy Sosny Apartament 29

Klimatyczny apartament na piętrze  z balkonem  z widokiem na Wysoki Kamień . Apartament pomieści 3 os dorosłe Na wyposażeniu pokoju są  2 łóżka 1 os połączone oraz sofa o wym. 115×190/ dla 1 os dorosłej lub 2 małych dzieci/ W pokoju znajduje się kącik kuchenny w pełni wyposażony ,lodówka, mikrofalówka , kuchenka 2 palnikowa indukcyjna ,łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą

Trzy Sosny Apartament Delux 9

Wyjątkowy  40M2  apartament dla max. 4 osób. Znajduje się na parterze.We wnętrzu mieszkania  znajduje się przytulny i nowocześnie urządzony salon z kanapą narożną i częścią jadalnianą  oraz aneksem kuchennym w pełni wyposażonym , piekarnik,lodówka, zmywarka a także oddzielna sypialnia z łóżkiem małżeńskim / lub dwoma pojedynczymi łóżkami /. W mieszkaniu jest również łazienka z  wygodnym prysznicem.  Mieszkanie nie posiada balkonu.

Trzy Sosny Apartament 27

Klimatyczny 24M  apartament na piętrze  z balkonem  z widokiem na Wysoki Kamień .  Na wyposażeniu pokoju znajdują się  2 łóżka 1 os połączone oraz 1 os sofa o wym. 115×190/ dla 1 os dorosłej lub 2 małych dzieci/

W pokoju znajduje się kącik kuchenny  w pełni wyposażony , lodówka , kuchenka 2 palnikowa indukcyjna ,mikrofalówka,łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą

Trzy Sosny Apartament 10

Klimatyczny apartament na parterze z tarasem z  widokiem na ogród i Złoty Potok. Apartament pomieści 3 osoby. Na wyposażeniu pokoju są  2 łóżka 1 osobowe połączone oraz 1 osobowa sofa.

W pokoju znajduje się kącik kuchenny  w pełni wyposażony  z 2 palnikową kuchenką indukcyjną. Do dyspozycji  łazienka z dużym wygodnym prysznicem z deszczownicą.